Időkeret: 
6 óra
Leírás / Célok: 

- Az újságírás iránt érdeklődő, az írást mint önkifejezési formát kedvelő tanulókból alakuljon meg, és heti rendszerességgel dolgozzon együtt egy felső tagozatos újságíró szakkör. Ismerkedjenek meg egymással, és alakítsák ki saját szabályrendszerüket.

- Legyenek tisztában a média jellemzőivel, saját médiafogyasztási szokásaikkal, a korlátlan médiahasználat veszélyeivel, az újságíró munkájával, erkölcsi felelősségével.

- Leljék örömüket a kreatív fogalmazásban, gondolataik egyre árnyaltabb kifejezésében. 

Részmodulok: 

1. részmodul: Alakítsunk újságíró szakkört!

2. részmodul: Ismerkedjünk a médiával!

3. részmodul: Az újságíró feladata

Tartalmi fókusz Tan-Tan: 
Tartalmi fókusz Szociális kompetenciák: 
Fejlesztési fókusz NAT: 
Fejlesztési fókusz kulcskompetencia: 
Alkalmazott munkaformák: 
Becsült költség: 
1 000Ft

Értékelés

0
Még nincs értékelve

Kedvencek

Nincsen kedvencnek jelölt tartalom.

A honlapon található adatbázisban lévő tanulmányok, egyéb szellemi termékek, illetve szerzői művek (a továbbiakban: művek) jogtulajdonosa az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet. A jogtulajdonos egyértelmű forrásmegjelölés mellett felhasználást enged a művekkel kapcsolatban oktatási, tudományos, kulturális célból. A jogtulajdonos a művek elektronikus továbbhasznosítását előzetes írásbeli engedélyéhez köti. A jogtulajdonos a művekkel kapcsolatos anyagi haszonszerzést kifejezetten megtiltja.